Stačiakampės vonios

Akmens masės vonia VERO 167x74x67

Akmens masės vonia VERO 167x74x67

2 326,00 €

Būsena: Prekyboje

SKU: VERO-167x74x67

Pristatymas: 5-10 d.d.

1922.31

balteco


Išskirtinio dizaino vonia Vero taps puikiu akcentu Jūsų vonios kambaryje. Balteco pristato kokybišką ir patogią akmens masės vonią Vero.

+ -

Aprašymas

Detalės

Balteco akmens masės vonia VEROAkmens masės vonios yra ne tikstilingas akcentas Jūsų vonios kambariui, bet ir patogus, kokybiškas ir ilgaamžis pasirinkimas. Estijos vonių gamintojas Balteco pristato kokybišką ir patogią akmens masės vonią Vero.

 

 

Vonia ir jos apdaila yra pagaminta iš monolitinės akmens masės Xonyx. Akmens masė – tai kompozitinė medžiaga, kuri susideda iš kvarco, poliesterinės smalos ir karbonatinio užpildo. Akmens masės monolitiškumas ir didelis storis (12-22 mm) leidžia užtikrinti aukštą garso izoliaciją, todėl vonios užpildymas vandeniu nesukels triukšmo ir leis sukurti ramybės bei jaukumo pojūtį. Iš akmens masės gaminamos vonios taip pat pasižymi aukšta šilumos varža, t.y., vonia sugeria dalį prileisto vandens šilumos ir taip padeda ilgiau išlaikyti norimą vandens temperatūrą. Taigi, Jūsų svajonei ilgai mėgautis karštoje vonioje lemta išsipildyti!

 

 

Akmens masės vonios yra specialiai poliruojamos, todėl įgauna tik šiai medžiagai būdiną spindesį, kurio negalima palyginti su jokiomis kitomis vonių gamyboje naudojamomis medžiagomis.  Vonia Vero yra ovali ir pasižymi plastišku dizainu, todėl ši vonia yra lengvai įkomponuojama bet kuriame vonios kambaryje. Galite rinktis ne tik įprastinę baltos spalvos vonią, bet ir ekscentrišką juodos arba raudonos spalvos vonią (vonios kaina skiriasi, atsižvelgiant į išorinės apdailos spalvą).

 

 

Akmens masės vonia Vero  Akmens masės vonia Vero

 

 

Vonioje Vero sumontuota click-clack išbėgimo sistema, kurios dangtelis taip pat pagamintas iš patvarios akmens masės. Paspaudus šį dangtelį, išbėgimo sistema atsidaro arba užsidaro. Be to, vonioje įrengta avariniam vandens išbėgimui skirta anga. Vonios Vero talpa yra 230 l.

 

Akmens masės vonios pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu cheminėms medžiagoms, todėl tinkamai prižiūrint vonią, jos spalva* liks nepakitusi ilgą laiką. Tačiau subraižius ar įbrėžus vonią nereikia stipriai nerimauti, kadangi šie defektai yra lengvai pašalinami šlifuojant – vonios paviršius bus tarsi naujas.


 
 
 IšmatavimaiIšmatavimai

 

 Akmens masės Xonyx aprašymas (ENG) >>

 Balteco katalogas (ENG) >>

 Vonios pirkimo gidas >> 

 

 

*Vonios su splavota apdaila kaina skiriasi.

 

 

 

Balteco

ISSUU  

  

  Youtube  

  

  Facebook

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Nr. VERO-167x74x67
Kilmės šalis Estija
Gamintojas Balteco
Vonios forma Nestandartinė
Pagaminta iš Akmens masė
Vonios tipas Nemasažinė
Talpa 230
Aukštis (cm) 67
Ilgis (cm) 167
Plotis (cm) 74

Lankytojai taip pat domėjosi: