Aksesuarai

Vonios Kambario Aksesuarai

Visiems vonios aksesuarų užsakymams už 35€ ir daugiau pritaikome nemokamą pristatymą į paštomatus. Daugiau informacijos skaitykite čia.

Naujienos

Tinklelis Sąrašas

21 per puslapį

Įrašai 1 yra 21676 viso

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 33
Naujienos

Tinklelis Sąrašas

21 per puslapį

Įrašai 1 yra 21676 viso

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 33

Tinkamai parinkti vonios kambario aksesuarai kuria jaukumą

Dažnai kuriant namų interjerą daug klausimų tenka išspręsti galvojant apie vonios kambarį. Juk čia svarbi kiekviena detalė, pradedant dušo–vonios rankena, baigiant tuo, kaip atrodys visi aksesuarų rinkiniai ar net klijuojami aksesuarai.

 

Dizaino iššūkiai

Visų šeimos narių rytas prasideda nuo procedūrų vonioje, todėl patogumas ir jaukumas čia užima svarbiausią vaidmenį: svarbu kaip atrodo kabliukai, kaip išdėstytos lentynėlės, ar lengvai pasiekiamos muilinės, rankšluosčio laikikliai. „Galvojant apie vonios kambario dizainą svarbi kiekviena detalė“, – pažymi interjero dizaineriai, dalijantys patarimus savarankiškai įsirenginėjantiems vonios kambarius bei besirenkantiems vonios aksesuarus. Žinoma, kiekvieno naujakurio norai ir namų jaukumo suvokimas skiriasi, tačiau dizaineriai pataria atkreipti dėmesį į menkiausias detales ir gerai apgalvoti viso kambario išdėstymą. Tai svarbu, kad kiekvieną rytą netektų skųstis, jog sunkiai prieinami plaukų džiovintuvo laikikliai ar į giliausią vonios kambario kampelį nukišti tualetinio popieriaus laikikliai.

Nors gali pasirodyti, kad įsirengti vonios kambarį yra paprasta, tačiau anaiptol taip nėra. Patirties neturintys naujakuriai gali padaryti esminių dizaino ir interjero planavimo klaidų ir vonios kambario įrengimas jiems gali tapti tikru iššūkiu, pareikalausiančiu daug laiko sąnaudų ir nereikalingo nervinimosi. Todėl vonios įrangos ekspertai pataria kreiptis į specialistus bei dizainerius, kurie, įvertinę planuojamą patalpą, ras tinkamiausius sprendimus.

 

Svarbu – funkcionalumas

Vonios kambario įrangos ekspertai tikina, kad patogus išplanavimas ir funkcionalumas yra labiausiai naujakurių pageidaujami dizaino elementai, o kambario išvaizda ar apšvietimas paliekami antroje vietoje lyginant pagal svarbumą. Priklausomai nuo patalpos dydžio, ar tai yra mažas, vidutinis ar didelis vonios kambarys, kiekvienam plotui įmanoma rasti funkcionalius, tačiau kartu ir puikiai atrodančius sprendimus. Skyrus tam pakankamai dėmesio ir laiko, vonios kambarys taps patogi kiekvieno šeimos nario rytinės rutinos dalis,  kaskart įėjus džiugins akį bei suteiks nepaprasto jaukumo ir geros nuotaikos.

Šiandien vonios aksesuarus siūlo gausybė vonios kambario įrangos gamintojų, juos galima įsigyti internetu bei specializuotose parduotuvėse. Nors pasiūla didelė, tačiau ekspertų patarimai padės išsirinkti individualiam vonios kambario dizainui pritaikytus aksesuarus, kurie gali tapti tikru įkvėpimu kiekvienai naujai dienai, net jei tai dušo reikmenų krepšeliai, tualeto šepečiai ar stiklinės.

Vonios kambario aksesuarai yra lyg finalinis potėpis visame vonios kambario dizaino paveiksle, sukuriantys harmoniją tarp baldų, išplanavimo ir funkcionalumo. Kiekvienas daiktas čia turi turėti savo vietą, kosmetiniai veidrodžiai turi būti lengvai pasiekiami rytinėms veido ir plaukų procedūroms, o šiukšliadėžės – patogiai prieinamose vietose, kad atsiradus šiukšlėms nereikėtų lėkti į kitą namų kambarį.

Dažnai vonios kambarys nėra didžiausia patalpa, todėl kyla sunkumų renkantis baldus ar vonios kambario aksesuarų išdėstymą. Dažnai kyla klausimų ar reikalingi indeliai, dėžutės, krepšiai, ar vonios kambaryje bus naudojama vonios užuolaida ir kilimėlis, todėl ekspertai pataria skirti laiko ir daugiau pasidomėti siūlomais dizaino sprendimais bei sekti savo kasdienę vonioje praleidžiamo laiko eigą. Taip geriausiai pavyks atsirinkti aksesuarus į vonią ir patogiai juos išdėlioti, išvengiant susierzinimo ryte ar vakare dėl nepatogiai pastatyto skysto muilo dozatoriaus ar nereikalingo indelio. Reikia nepamiršti, kad savo vietas turi turėti ir vonios kambario priežiūros įrankiai, tokie kaip dušo kabinos stiklo valytuvai ar valymo priemonės. Vonios kambaryje vyrauja drėgmė, todėl pasirinkus klijuojamus aksesuarus, vertėtų pasidomėti ar aksesuarų tvirtinimo klijai yra kokybiški ir patikimai atliks savo darbą.