Baldai
-28%

Kabantis krėslas - lauko supynės L

Kabantis krėslas - lauko supynės L

244,00 €

Speciali kaina 174,99 €

Būsena: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

SKU: 1174_Brown

Pristatymas: 2 - 4 d.d.

144.6200

  • Dydis: 93x72x122 cm;

  • Medžiaga: plastikinis ratanas;

  • Gražios ir patvarios supynės;

  • Nuimamos pagalvėlės;

  • Nereikalaujantys ypatingos priežiūros;

  • Maksimalus išlaikomas svoris: 150 kg.

+ -

Aprašymas

Detalės

Pakabinamas lauko krėslas

 

 

Svarstote kaip geriau įrengti savo užmiesčio vilą ar nuosavą namą? Mes siūlome jums nuostabų aksesuarą jūsų sodui – pakabinamą lauko krėslą!
Jūs ne tik galėsite patogiai ilsėtis šiame krėsle šiltais vasaros vakarais, bet ir gėrėtis šiuolaikiško dekoro elementu jūsų sklype.

 

Šis pakabinamas krėslas praktiškas ir patikimas, jį galima naudoti lauke bet kokiu oru. Be to, todėl jis atrodo itin stilingas. Jei orai ne itin lepina – krėslas lengvai perkeliamas, tad galite nesunkiai jį pernešti ir naudotis juo patalpoje.


Metalinis karkasas užtikrina krėslo stabilumą ir suteikia jam papildomo tvirtumo, o minkštos nuimamos pagalvėlės, kurias netikėtai užėjus lietui galima iš karto nurinkti, garantuoja jums patogumą ir jaukumą.


Toks krėslas taps puikia dovana jūsų artimiesiems, mėgstantiems laisvalaikį leisti savo užmiesčio sodyboje. Padovanokite jiems malonias poilsio akimirkas šiltuoju me tų laiku, o ir ne tik tuomet įsigydami šiuos ypatingus pakabinamus krėslus – sūpuokles, kurie nuostabiai papildys bet kurio sodo landšaftą! Pasinerkite į šį nuostabų krėslą – kokoną ir pamirškite visas problemas bei rūpesčius!

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Nr. 1174_Brown
Garantija 2 metai
Maksimalus leistinas svoris 150
Išmatavimai 93x72 cm

Lankytojai taip pat domėjosi: